Atraktívna ponuka, ktorá má Drive

Vyberte si zo štedrej ponuky akčných modelov Drive.

Čaká na vás agilný Karoq s Drive bonusom až 3 300 € a 5-ročnou zárukou.

Akčné modely Drive si vás získajú nielen bohatou doplnkovou výbavou, ale aj výhodným financovaním Škoda Financial Services s ľahkou splátkou vrátane poistenia, vďaka ktorej si ich teraz môžete dovoliť aj vy.

Škoda Karoq

Akčný model Drive

Rozhodnite sa pre nový akčný model Drive a my vám to zjednodušíme. Využite našu ponuku a odrátajte si prislúchajúci Drive bonus až do výšky 3 300 € z ceny vášho nového auta.

 

Radi vám pomôžeme s financovaním a zostavíme ideálny splátkový plán, ktorý nezaťaží váš rozpočet. Mesačne už za 314 € vrátane poistenia 4

Atraktívna výbava navyše

Vďaka Design paketu si svoje nové auto zamiluje na prvý pohľad. So 17" zliatinovými diskami Scutus získate eleganciu na cestách aj dokonalú praktickosť. Do výbavy sme pridali aj alarm, bezkľúčové otváranie a štartovanie a bezdrôtový Smartlink. Parkovanie bude maličkosťou vďaka parkovacím senzorom vpredu a kamere vzadu.

Dostupnejšie vďaka financovaniu

Výhodné financovanie

Akčné modely Drive si môžete vďaka financovaniu dovoliť.

Aký bude váš Drive?

Predĺžená záruka

5 rokov alebo 100 tisíc kilometrov

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní partneri.

Platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr, prvé 2 roky navyše bez obmedzenia počtu kilometrov.