Atraktívna ponuka, ktorá má Drive

Vyberte si zo štedrej ponuky akčných modelov Drive.

Čaká na vás kompaktný nový Kamiq s Drive bonusom až 3 000 € a 5-ročnou zárukou.

Akčné modely Drive si vás získajú nielen bohatou doplnkovou výbavou, ale aj výhodným financovaním Škoda Financial Services s ľahkou splátkou vrátane poistenia, vďaka ktorej si ich teraz môžete dovoliť aj vy.

Nová Škoda Kamiq

Akčný model Drive

Rozhodnite sa pre nový akčný model Drive a my vám to zjednodušíme. Využite našu ponuku a odrátajte si prislúchajúci Drive bonus až do výšky 3 000 € z ceny vášho nového auta.

 

Radi vám pomôžeme s financovaním a zostavíme ideálny splátkový plán, ktorý nezaťaží váš rozpočet. Mesačne už za 219€ vrátane poistenia 2

Kamiq má Drive!

Doplnková výbava navyše


Paket Drive ponúka mnoho užitočných funkcií, tempomat oceníte snáď pri každej jazde po diaľnici a v zhoršenej viditeľnosti sa o vašu bezpečnosť postarajú predné hmlovky. Chladné rána spríjemnia vyhrievané predné sedadlá a vyhrievané dýzy ostrekovačov čelného skla.

Výbava Drive Plus

Vidieť a byť videný - o to sa postarajú prémiové Full LED Matrix predné svetlomety, hmlovky s prispecovaním a dažďový senzor. Parkujete hravo - vďaka kompletným parkovacím senzorom a zadnej kamere. No a vďaka bezkľúčovému otváraniu KESSY sa dostanete do auta naozaj bezproblémovo.

Dostupnejšie vďaka financovaniu

Výhodné financovanie

Akčné modely Drive si môžete vďaka financovaniu dovoliť.

Aký bude váš Drive?

Predĺžená záruka

5 rokov alebo 100 tisíc kilometrov

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní partneri.

Platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr, prvé 2 roky navyše bez obmedzenia počtu kilometrov.